معرفی شرکت

 

شرکت بهینه کالا گستر یک شرکت مهندسی، بازاریابی و بازرگانی است که در سال 1380 تاسیس شده و با بیش از 20 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه مشاوره، تامین مواد و تجهیزات، ارائه خدمات پشتیبانی، سرویس و نگهداری و آموزش در زمینه های مورد نیاز مراکز مختلف تحقیقاتی، دانشگاهی و صنعتی کشور توانسته است جوابگوی بخشی از نیازهای آنها باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن کادری متخصص و همیاری اساتیدی چند از دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی و متخصصین مختلف از صنایع گوناگون همواره سعی در ارائه دانش و محصولات روز دنیا داشته است.

انطباق فعالیت‌های کیفی مدیریتی، اجرایی، فروش و خدمات پس از فروش و کسب بالاترین رضایتمندی مشتریان در مقایسه با استانداردهای بین‌المللی یکی از اهداف اصلی این شرکت بوده و اخذ گواهینامه استاندارد ISO9001-2008 و بروزرسانی آن به ISO9001-2015 و همچنین اخذ گواهینامه استاندارد  ISO10004-2012 از شرکتهای معتبر اروپایی در همین راستا صورت پذیرفته است.

انتقال دانش و تجارب کسب شده به دیگر متخصصین این عرصه در جهت بالابردن دانش علمی کشور از دیگر اهداف این شرکت بوده و برای دستیابی به این مهم کلاس‌ها، سمینارها و دوره های آموزشی مختلفی برگزار گردیده است.

همکاری با سازمانهای مختلف خصوصی و دولتی بخصوص ستاد نانو و اداره استاندارد در جهت تهیه و تدوین استانداردهای ISO15901-2  ، ISO15901-3 ، ASTM B922:2017  و ASTM D3663922:2017 در کشور در راستای اعتلای این دانش و استاندارد نمودن آن در بدنه مراکز آموزشی، تحقیقاتی و صنعتی کشور از دیگر فعالیت ها و افتخارات این شرکت می‌باشد.

چشم انداز:

مطرح شدن به عنوان معتبرترین ارائه دهنده تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی در کشور

ماموریت:

تامین و ارائه مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی همراه با کسب و انتقال دانش مورد نیاز به کشور به منظور بهبود عملکرد مراکز آزمایشگاهی، دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی در جهت افزایش توان علمی و رقابت پذیری این مراکز در مقایسه با مراکز مشابه در کشورهای پیشرفته.